Reloop Jockey 3 Remix

Na pokazach MixMove 2013, Reloop ujawnił po raz pierwszy ich długo oczekiwaną reedycję wielokrotnie nagradzanego Jockey 3 Master Edition.  Oto Reloop Jockey 3 Remix - nowy flagowy kontroler Traktor!


Dzięki potędze żywego systemu sterowania, Jockey 3 Remix to idealne rozwiązanie dla zaawansowanego użytkownika Traktor Pro, który nie idzie na kompromis, jeśli chodzi o remiksowanie, mashup, lub spektakularne manipulacje efektami. Dzięki wytrzymałej obudowie z pełnego metalu i podobnie jak jego poprzednik, Jockey 3 Remix, ma charakterystykę urządzenia klasy premium, a dodatkowo dzięki zastosowaniu przetwornika BurrBrown AD / DA wysokiej high-endowej klasy sprawia, że jakość dźwięku żywo jest zdumiewająca.

Tri-Colour LED illumination


Oprócz nowego bardziej minimalistycznego layoutu zrealizowana koncepcja sterowania i wydajność nowej sekcji jest kilkukrotnie zwiększona dzięki inteligentnym trójkolorowym podświetleniem LED.Track Deck Mode

W tym trybie masz pełną kontrolę nad wszystkimi ważnymi funkcjami pokładowymi takimi jak odtwarzanie, Cue / Loop lub kontrola efektów. A korzystając nowych przycisków dedykowanych beatjump'ingowi można przejść do właściwego rytmu szybciej i płynniej niż kiedykolwiek wcześniej.


 Sample Mode

W trybie Sample (niebieskie podświetlenie) można uzyskać dostęp do wszystkich talii ważnych próbek i parametrów bez konieczności przełączania się na decki. W ten sposób można szybko nagrać, załadować lub wyzwalać próbki. W sample decks sampel może być w locie scratch'owany, filtrowany i modulowany. 
 

Remix Mode

Tryb Remix (zielone podświetlenie) jest w zasadzie głównym polem do zabawy i popisu dla kreatywnych mikserów i daje przyjemność dla wszystkich miłośników efektów. Jockey 3 Remix to pierwszy kontroler na rynku, które mogą łączyć potężne combosy efektów z naciśnięciem przycisku, z modulacją przez krążek JOG, pitchfadery lub faderyNiezależny tryb Roll & Mash można wykorzystać by posiekać utwór lub do ponownego uruchomienia go w locie.

Więcej Info: http://www.reloop.com/reloop-jockey-3-remix
Zobacz także: Premiera: Kontroler Reloop BeatMix
Zobacz także: Zapowiedź Reloop Terminal Mix 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail