Pioneer Rekordbox™ Zdalne oprogramowanie dla DJ-ów


Zarządzaj utworami i twórz playlisty przez telefon lub tablet.Posiadając aplikację mobilną rekordbox, uzyskujesz możliwość przygotowywania utworów oraz list odtwarzania na Twoim telefonie w każdym miejscu i czasie, dzięki czemu w prosty sposób możesz bardzo szybko przygotować się do występu lub po prostu pracy na urządzeniu Pioneer XDJ-AERO lub Pioneer CDj 2000 nexus. Możesz uzyskać podgląd siatki beat-u, analizy BMP oraz ustawić punkty startowe (CUE) i pętle (LOOP).
Bezprzewodowo synchronizuj dane 


Rekordbox jest kompatybilny z nowym systemem Pioneer XDJ-AERO  i Pioneer CDj 2000 nexus. Możesz teraz bezprzewodowo ładować wyselekcjonowane, przeanalizowane i oznaczone przez Ciebie utwory bezpośrednio z Twojego smartphona i tabletu, do tego zsynchronizowanie z opisywaną przez Nas wcześniej wersją programu na PC.Aplikacja Rekordbox pozwala też na używanie Twojego urządzenia mobilnego jako urządzenia sterującego  Pioneer XDJ-AERO.  Po podłączeniu w trybie USB, ekran Twojego mobilnego urządzenia będzie służył jako dodatkowy wyświetlacz systemu AERO, dzięki któremu łatwiej znajdziesz i wybierzesz utwory do Twojego mix-u.


Funkcje Rekordbox:  

  • Ocena utworów
  • Oznaczanie punktów Cue i memory
  • Oznaczanie pętli
  • Dane o utworach odtwarzanych z aplikacji rekordbox są automatycznie zapamiętywane 
  • Zapisywanie wybranych utworów jako playlist
  • Obsługa 9 języków
  • Prosta synchronizacja z PC, XDJ AERO, CDJ 2000 nexus oraz innymi urządzeniami mobilnymi posiadającymi zainstalowaną aplikację

Specyfikacja Rekordbox:


Kompatybilne systemy operacyjne / urządzenia:
iPhone 4S, iPhone 3GS /iPod touch 4 i 3 generacja / iOS 5, Android 2.1 lub nowszy, PC/OSX

Kompatybilne pliki: MP3, AAC


Licencja: freeware
Pobierz: Wersja Android z Google Play
Pobierz: Wersja iOS z AppStore

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail