Pioneer CDJ-2000 Nexus dla dj'ów następnej generacji

Pioneer CDJ-2000 Nexus
Pioneer CDJ-2000 Nexus to nowa odsłona, profesjonalnej jednostki ery cyfrowej CDJ-2000. CDJ 2000 to nowy gatunek odtwarzaczy klubowych, a Nexus podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej...Wewnętrzna siła


CDJ 2000, Nexus,


Pioneer CDJ-2000 Nexus odziedziczył układ audio z "CDJ-2000/CDJ-900", więc nowa wersja urządzenia dostarczać ma potężny dźwięk, który jest stabilny, nawet w środowiskach o trudnych warunkach i dużej głośności, takich jak DJ'ka, a wszystko to udało się osiągnąć m.in. za pomocą ulepszonych właściwościach anti-shock i zmniejszonej oporności osiągniętej przez przyjęcie typu gniazda AC, który ma dużą powierzchnię styku kabla zasilającego.

Jasny i mocny dźwięk, który jest wierny jak oryginał, został zrealizowany przez ulepszenie kilku komponentów oraz dzięki precyzyjnej inżynierii zegara o wysokiej wydajności z przetwornika D / A produkowanego przez Wolfson Microelectronics. Dodatkowo wprowadzoną cyfrową redukcja szumów z zasilaczy.


Koneksjeodtwarzacz Pioneer CDJ-2000 Nexus

player Pioneer CDJ-2000 NexusMuzyka oprócz standardowych nośników CD może być przesyłana z komputerów z systemem Windows i Mac za pośrednictwem bezprzewodowych połączeń sieci Wi-Fi za pomocą dostarczonego oprogramowania rekordbox™.

Głównym atutem urządzenia w nowej wersji jest też fakt, że muzyka przechowywana wewnątrz urządzeń mobilnych takich jak&nbsp iPhone / iPod Touch/ iPad może być w każdej chwili przesyłana do CDJ-2000nexus przez Wi-Fi/USB używając również "rekordbox™" (aplikacja dostępna w App Store za darmo). Urządzenie z systemem Android również może wysyłać muzykę wykorzystując połączenie Wi-Fi lub USB. Wersja "rekordbox ™" na Androida także dostępna jest do pobrania bezpłatnie w Google Play.


Nie trzeba wypalać już płyt CD. Wystarczy przynieść ze sobą nośnik USB, podłączyć do odtwarzacza CDJ i gotowe.

odtwarzacz Pioneer, Cdj 2000, Nexus
Połączenie ProDJ Link, umożliwia wielo różnym odtwarzaczom korzystanie z zasobów muzycznych znajdujących się na nośniku USB lub karcie SD podłączonym tylko do jednego z nich. Jednocześnie można udostępniać zasoby nawet czterem jednostkom połączonym ze sobą przewodem LAN. Ponadto dane historii każdego setu DJskiego są automatycznie zapisywane i można je późnie przekształcić w listy odtwarzania i wgrać do programu rekordbox.


Duży ekran


CDJ-2000nexus ma wbudowany duży 6,1-calowy full kolorowy wyświetlacz LCD,< aby wyraźnie wyświetlić wszystkie informacje, które są wymagane podczas wykonywania sztuki DJ'ingu.player Pioneer CDJ 2000 Nexus


Okładka i duże ilości informacji o utworach&nbsp wyświetlane są na listach dzięki czemu można znaleźć łatwo i intuicyjnie wszystko co potrzebujemy wiedzieć o granym kawałku.
W dodatku dotychczasowy wyświetlacz “WAVE”, który zapewnia wizualne przedstawienie całej muzyki został wyposażony w funkcję “WAVE ZOOM”  pozwala natychmiast dokładniej przedstawić strukturę utworu poprzez wyświetlanie przebiegów, które można rozszerzyć / zminimalizowane w pięciu różnych poziomach oznaczonych 5 kolorami zgodnie z poziomem wybranego przybliżenia.

player Pioneer, CDJ 2000, Nexus

Pod ekranem znajduje się pasek waveform Needle Search / Needle Drop™. DJ może w każdej chwili intuicyjnie przesuwać po nim palec uzyskując bezpośredni dostęp do wybranego punktu na ścieżce. Dodatkowo podświetlona tarcza Jog oraz atrakcyjna linia dopełniona uchwytami do przenoszenia i blokadą Kensington czyni tę jednostkę najlepszym narzędziem kontroli muzyki.

Zmienne preferencje


CDJ 2000 Nexus player Pioneer
Ustawienia funkcji tego urządzenia mogą być zapisane na nośnikach takich jak: pamięci USB, karty pamięci SD, smartfon i tablet. Ponadto ustawienia "CDJ-2000nexus" mogą być edytowane na "rekordbox ™" i wysłany bezpośrednio do tego urządzenia, co oznacza, że ​​można od razu przejść do przygotowanych wcześniej własnych ustawień kiedy np. gra na przemian kilku didżejów.


CDJ 2000Nexus player Pioneer


Naturalnie CDJ-2000 ma rozkład przycisków I pokręteł ściśle wywodzący się od swojego poprzednika  CDJ-1000MK3.

Dane techniczne Pioneer CDJ-2000 Nexus:
 • Odtwarzane nośniki: iPhone / iPad / iPod touch, Android phone / Android Tablet, itp., urządzenia pamięci USB (pamięć flash / HDD itp.), karty pamięci SD, komputerów (Mac / Windows PC), Audio CD, CD-R / RW, DVD ± R / RW / R DL
 • Odtwarzane formaty: MP3, AAC, WAV, AIFF ("rekordbox ™" pozwala na odtwarzanie tylko MP3 i AAC)
 • Systemy USB obsługują zapisu plików: FAT, FAT32, HFS +
 • Pasmo przenoszenia: 4 Hz ~ 20 kHz
 • Stosunek S / N: 115dB lub więcej
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,0018% lub mniej
 • Porty USB: USB Port x 1, USB B Port x 1
 • Wyjście audio porty: audio (RCA) x 1, wyjście cyfrowe (COAXIAL) × 1
 • Inne porty: LAN (100Base-TX) × 1, CONTROL (φ3.5 mm wtyk mini) × 1
 • Zasilanie: AC100-240V (50 60 Hz)
 • Zużycie energii: 37W
 • Max. wymiary zewnętrzne: 320mm (szer.) x 405.7mm (głęb.) x 106.4mm (wys.)
 • Waga: 4,7 kg


Zobacz wideo, na którym Laidback Luke prezentuje możliwości Pioneer CDJ-2000 Nexus:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail