O mnie

Kto prowadzi tego bloga?

Witaj! Kto prowadzi tego bloga? Po prostu Rafał, Dj, producent i maniak sprzętu od 2007r. ze stale rozwijającym się zainteresowaniem na tematy sprzętu dj, sprzętu studyjnego, nowości technicznych oraz software'u.

Oprócz tradycyjnego grania w klubach interesuje mnie również oprogramowanie, ale nie tylko do miksowania, oraz skuteczne sposoby ułatwiania życia Dj'om w sferach takich jakich np.: promowanie imprez czy promocja twórczości.

Granie to moja pasja, praca i hobby. Na blogu staram się stworzyć swego rodzaju mix informacji z klubowego świata, ciekawostek technicznych, porad oraz informacji o znanych artystach. Testuję, sprawdzam, wypróbowuję, recenzuję.

Blog jest po prostu miejscem gdzie dzielę się z Tobą efektem moich poszukiwań, opinii oraz przemyśleń na różne tematy.
Jeśli uważasz, że tego typu informacje mogą Ci się przydać to zapisz się do newslettera przez formularz poniżej, a będziesz dostawał te informacje oraz treść i bonusy, których nie ma i nie będzie na blogu, bo przeznaczone są, tylko dla subskrybentów.Email :
Imię :
Zapisując się na listę wyżej wymienioną listę mailingową zgadzasz się na przetwarzanie danych oraz akceptujesz politykę prywatności opisaną tutaj.


Dlaczego CiemnaStronaWinyla.blogspot.com?

Blog jest kierowany zarówno do bardziej zaawansowanych jak i początkujących adeptów sztuki mieszania bitów, jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki to zapraszam do zapisu na Mini Kurs DJ od Podstaw, gdzie znajdziesz wiele pojęć i informacji takich jak:
  • Kim jest DJ
  • Z czego składa się wyposażenie setup'u DJ'skiego
  • Informacje na temat poszczególnych sprzętów
  • i wiele innych przydatnych przydatnych wskazówek

Jeśli interesujesz się produkcją muzyki to zapraszam Cię do pobrania sampli za darmo.

WSPÓŁPRACA


Chciałbyś się podzielić opinią? Masz ciekawy pomysł?
Chciałbyś zadać pytanie? Pisz śmiało:


Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail