Sample

samples ableton live, ableton live sample
Żeby ściągnąć SamplePack SPL 001
Wystarczy, że wpiszesz poniżej
swój adres email :
Email :
Imię :
Zapisując się na listę wyżej wymienioną listę mailingową zgadzasz się na przetwarzanie danych oraz akceptujesz politykę prywatności opisaną tutaj.Próbki, zwane również od angielskiego samplami, są w obecnych czasach praktycznie jednym z głównych składników każdego hitu. Wielu producentów strzeże swoich sampli jak oka w głowie, chociażby dlatego, że nie są ani tanie ani łatwo dostępne, a w rękach wprawnego twórcy stanowią niezwykle potężną broń muzyczną i narzędzie potencjalnego sukcesu.

Free loops and samples

Przygotowana mini kolekcja sampli pozwala zarówno na stworzenie utworu jak i wzbogacenie dłuższych form muzycznych jak chociażby sety czy występy live. Pomimo tego, że nie jest to tzw. "biblioteka sampli" , to paczka SPL 001 zawiera 60 próbek:
- 24 pętli perkusyjnych, w tym m.in.:
2 pętle typu hihat,7 pętli typu kick, 10 pętli syntetycznych bębnów
oraz
- 11 dźwięków typu FX
- 6 pętli basowych
- 8 pętli melodycznych
- 2 pętle syntezatorów
- 8 pętli
- 1 pętla typu pad

Format:
- wav 24bit
Klimat:
- tech house, techno, minimal, electro house
Tempo:
- 128 bpmSample są kompatybilne m.in. z programami takimi jak: Ableton Live, Fruity Loops, Audacity i Traktor (RemixDecks). Oprócz cyfrowej formy manipulowania plikami jaką znamy z w/w programów, próbki mogą być wykorzystywane w samplerach takich jak np. chociażby te z serii klasycznych Akai MPC, czy też do skreczowania. Ilość opcji wykorzystania tak na prawdę ogranicza wyłącznie Twoja twórcza wyobraźnia oraz możliwości technologiczne rzecz jasna.


Zbiór sampli "CSW Samplepack 001" jest darmowy oraz dozwolony do użytku zarówno domowego jak i komercyjnego odtwarzania publicznego. Modyfikowanie i edytowanie oraz wykorzystanie sampli z w/w zbioru w prywatnych produkcjach i utworach muzycznych dozwolone.


Umieszczanie lub sprzedaż/odsprzedaż zarówno zbioru jak i pojedynczych sampli ze zbioru na innym serwisie niż http://www.CiemnaStronaWinyla.blogspot.com bez pisemnej zgody właściciela niedozwolone i zabronione.

Zbiór sampli "CSW Samplepack 001" jest własnością właściciela serwisu http://www.CiemnaStronaWinyla.blogspot.com

Jeśli uważasz, że SPL 001 jest przydatny podziel się tą informacją z przyjaciółmi, będę bardzo wdzięczny!


Żeby ściągnąć SamplePack SPL 001
Wystarczy, że wpiszesz poniżej
swój adres email :
Email :
Imię :


2 komentarze:

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail