Zimowe Mistrzostwa Prezenterów Muzyki KARPACZ 2013

Zimowe Mistrzostwa Prezenterów to okazja by zdobyć uznanie w szerokim gronie,  oraz drogocenne nagrody, a do tego całość odbywa się w malowniczej scenerii  miejscowości Karpacz. 

Odważysz się podnieść rękawicę?


Wszelkie konkursy dj są okazją by sprawdzić swój poziom oraz szlif rzemiosła, które jest oceniane przez obiektywne jury złożone z doświadczonych ludzi z branży, ale również słuchaczy na parkiecie. Przy okazji to wspaniała przygoda oraz okazja by poznać wspaniałych ludzi i napotkać nowe możliwości.


Oto informacja od organizatorów:

"Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, mają poczucie humoru, chcą spędzić miło czas w niepowtarzalnej atmosferze zimowej scenerii uroczej górskiej miejscowości Karpacz. W dniach 28 stycznia do 2 lutego 2013 roku w Restauracji "Dwór Liczyrzepy" bawimy się przy rytmach łatwych lekkich i przyjemnych przy okazji wybierając Zimowego Mistrza Polski Prezenterów Muzyki 2013. W czwartek 31 stycznia o godz. 16:00 odbędzie spotkanie na którym będzie można zapoznać ze sprzętem dla DJ-ów i Producentów marek Ultrason, KRK, Focusrite, Novation i Eve Audio przygotowane przez firmie Audiotech. Sprzęt będzie można testować, posłuchać oraz będzie można uzyskać fachowej pomocy od przedstawiciela dystrybutora sprzętu. Po spotkaniu planujemy kulig z ogniskiem i miejscową nalewką, ale ten element imprezy jest jeszcze ustalany.

Specjalnie dla gości wystąpi duet "Long & Junior" a imprezę poprowadzi znany i ceniony redaktor muzyczny Bogdan Fabiański (polskie Radio, Radio Dla ciebie - "Noc DJ-ów"). Imprezę odwiedzi równiież POLO TV z i nakręci kolejny odcinek programu "Power Dance".
Więcej informacji podamy już  wkrótce."Nagrody

Oto kilka z nagród dla uczestników, którzy staną na podium:

Amercian Audio Encore 1000 od ADJ Group

Monitory studyjne KRK- RP6 G 2 od Audiotech  ( kolor na zdjęciu jest przypadkowy)


Słuchawki Pioneer HDJ-500 od www.dj-sklep.com
Więcej Info: Zimówka 2013
Regulamin: Tu możecie zapoznać z Regulaminem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail