PREMIERA: TRAKTOR KONTROL Z2

TRAKTOR KONTROL Z2
KONTROL Z2 to mikser analogowo-cyfrowy typu 2+2 dedykowany do pracy z programem TRAKTOR oraz pełnym wsparciem dla MIDI.Mikser KONTROL Z2 to nowego rodzaju rozległa hybrydowa kontrola i dostęp do funkcji TRAKTOR. Do tego nowa wersja TRAKTOR'a oferuje kilka nowych funkcji takich jak: Flux Mode oraz Master FX, które docelowo mają świetnie współpracować z tym mikserem i jeszcze bardziej potęgować moc kreatywnych rozwiązań na Twój super mix.


"Z2 to najlepszy turntablistyczny mikser na świecie" 
DJ CRAZE"

Zapowiadany wcześniej Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z2 to urządzenie, które posiada solidną metalową obudowę z frontem z plastiku oraz bardzo trwały i wąski crossfader Innofaders ™. Obie te cechy rzeczywiście klasyfikują ten mikser jako battle mixer, ponieważ w kluczowym momencie na turnieju skreczy nie liczą się efekty (w sensie FX) i bajery, tylko solidność i nie zawodność.

 Mikser TRAKTOR KONTROL Z2
Dodatkowo godne uwagi są podświetlane róznymi kolorami pady na podobieństwo wcześniejszego cudownego dziecka firmy NI, czyli KONTROL F1. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie już tak konieczne używanie dodatkowych urządzeń do obsługi CUE i dodatkowych fukcji, typu Novation Dicer.

Wymiary: 272mmx388mm x109mm
Waga: 5.1 kg

W zestawie znajduje się:
  • TRAKTOR KONTROL Z2
  • oprogramowanie TRAKTOR SCRATCH PRO 2 z możliwością upgrade'u 
  • płyty winylowe oraz CD z kodem czasowym

Cena KONTROL Z2: ok. 3239,00 - 3300,00 PLN

Urządzenie samo w sobie nie jest ogromną rewolucją, ponieważ już jakiś czas temu królująca na rynku mikserów typu battle firma RANE zastosowała w swoim mikserze SIXTYTWO bardziej rozbudowane możliwości i rozwiązania. Z tym, że w porównaniu RANE SIXTYTWO z TRAKTOR KONTROL Z2 na pierwszy ogień nie idzie inne oprogramowanie, ale cena.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail