Głośniki KS-40A Kurzweil


Kurzweil stworzył linię przystępnych, kompaktowych, aktywnych głośników monitorujących, a kierował się założeniem, że najlepsze możliwe brzmienie można uzyskać tylko przy odpowiedniej kombinacji podzespołów.

 KS-40A to dwudrożna, kompaktowa mini kolumna, z drewnianą obudową typu bass reflex. Monitorki posiadają doskonałe tweetery, które zapewniają, że wysokie częstotliwości są wyraźne i czyste, dobre stereo, "bas" przetwarza 4 calowy woofer z polipropylenową membraną.

photo by Icky @ mylittleremix.com

KS-40A to rozwiązanie dla tych, którzy dysponują małymi pieniędzmi, ale oczekują dobrego brzmienia. Kurzweil zaprojektował te monitory również z myślą o odsłuchu instrumentów klawiszowych, w tym brzmień fortepianowych, które są wyzwaniem dla monitorów w każdym przedziale cenowym. KS-40A sprawdzają się w każdym domowym studiu projektowym w cenie dostępnej dla każdego.

Zamknięte w ciężkiej, nierezonującej, o grubych ścianach, drewnianej obudowie głośniki są idealnym rozwiazaniem do studiów projektowych lub jako uzupełnienie klawiszy.

Motto Kurzweil: "chodzi o dźwięk"

- wzmacniacz 2x10W
- 4" głośnik niskośredniotonowy z membraną polipropylenową
- 3/4" głośnik wysokotonowy z kopułką tekstylną
- regulacja głośności
- regulacja poziomu basu
- 2 wejścia liniowe RCA stereo miksowane wewnątrz
- kanał bass-reflex
- impedancja wejściowa 20K Ohm
- obudowa laminowana z MDF
- kolor czarny
- wymiary 14x23x18cm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail