Denon MC2000 Pełna Kontrola Nad Serato

Denon MC2000 to prosty i solidny kontroler współpracujący z Serato DJ Intro.

Denon DJ, firma od dawna znana jako jeden z głównych graczy na rynku sprzętu dj'skiego podnosi kolejny raz wyzwanie w walce o cyfrowych dj'i kuszonych coraz to nowszymi technologiami w coraz bardziej przystępnych cenach.

MC 2000 to poniekąd odpowiedź Denona po premierze kontrolera DDJ-WeGO Pioneera. Kolejną wersją jest, że to riposta na Mixtrack'a Pro Numarka. Denon twierdzi, że w MC 2000 przenosi przede wszystkim to co najlepsze, czyli profesjonalną jakość i technologie do produktu budżetowego, ale nie tylko dla początkujących.

Pioneer DDJ-WeGO


Rzeczywiście tak można to urządzenie uplasować, między mocno budżetowym WeGo i bardziej dojrzałym Mixtrack Pro.

foto by Dj WreckDown
Zastosowana technologia "Plug and Play" w połączeniu z oprogramowaniem Serato DJ Intro, które jest dołączane do zestawu kontroler można szybko podłączyć i zacząć miksować.Pomimo tego co twierdzi producent, że urządzenie zdobywa serce dzięki intuicyjnemu interfejsowi to wprawne oko doświadczonego dj'a zauważy dość dziwne zjawisko, którym jest brak wyświetlanego poziomu głośności na poszczególnych kanałach. Niby taka prosta rzecz, a jest kolejną sprawą, którą trzeba na bieżąco sprawdzać w ekranie laptopa.

...Z drugiej strony...

Kolejną sprawą, która dla wielu może wydawać się dziwna to wejście mikrofonu w tylnej części urządzenia. Samo wejście jeszcze może nie byłoby takie dziwne, ale pokrętło regulacji głośności mikrofonu już jest trocę niepokojące. Jednak jak na taki kontroler wejście Aux In do trzeciego źródła dźwięku lub dodatkowego decka jest miłym akcentem, dzięki temu możemy bez problemu podpiąć kolegę grającego na innym urządzeniu, dodatkowy odtwarzacz lub wpuścić dźwięk z miksera z tradycyjnego set upu dj'skiego.

Cechy Denon MC2000:

- wyjście Master
- wejście D-Link Usb
- wejście Mic
- wejście Aux In
- dwa fadery
- dołączone oprogramowanie Serato DJ Intro
- wbudowany interfejs audio (własna karta dźwiękowa)
- solidna budowa

Zobacz oficjalne wideo:

Cena: ok.1 499 PLN


Zapraszamy do komentowania!!!

 

Podziel się z nami swoją opinią, to dla nas BARDZO WAŻNE !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail