Serato DJ Intro Nagrywanie

nagrywanie seta serato, nagrywanie w serato, jak nagrać seta w serato dj intro, serato dj intro recording
Korzystasz z Serato DJ Intro, ale nie wiesz jak nagrywać swoje sety?

Tym razem krótko i na temat. Oto szybki tutorial krok po kroku jak jak nagrywać w Serato Dj Intro w prosty sposób.Jak wiadomo Serato DJ Intro ma pewne ograniczenia, najczęściej każdy narzeka na brak możliwości nagrywania setów i to chyba najboleśniejsze na początku przygody z miksowaniem.

Mam na to prostą radę: Miks Stereo.

Wprawdzie ten tutorial opisuję pracując na Windows 7, ale generalnie zasada powinna działać na wszystkich Windowsach. Podobnie prawidłowe ustawienie tej opcji zadziała również na wszystkie inne programy emitujące dźwięki w systemie, nie tylko Serato.

Zanim zaczniesz, pamiętaj, że potrzebujesz dodatkowy program do nagrywania, proponuję darmowy Audacity z którego najczęściej korzystam w takich sytuacjach.

Gotowy? to zaczynamy!

Serato DJ Intro Nagrywanie Tutorial1. Na początek klikasz prawym przyciskiem myszki na ikonkę głośniczka w prawym dolnym rogu ekranu n pasku narzędzi i z menu, które wyświetli się po kliknięciu prawym przyciskiem myszki, wybierasz "Urządzenia do Nagrywania".

2. Gdy pojawi się okno z Twoimi urządzeniami audio (screen poniżej), kliknij prawym przyciskiem na "Miks Stereo",  i wejdź we "Właściwości".


Jest bardzo możliwe, że podobnie jak Ja, masz domyślnie to wyłączone jako urządzenie i żeby to zmienić trzeba wejść we właściwości i i wybrać z rozwijanego menu użyj tego urządzenia, od teraz jest aktywne.3. Uruchom Audacity i z menu obok ikonki z mikrofonem wybierz "Miks Stereo", od teraz program nasłuchuje wewnętrzne dźwięki systemu.Drobna Rada: Przed włączeniem nagrywania wyłącz wszystkie aplikacje wytwarzające dźwięki, typu komunikatory jak Skype, Messenger itd., ponieważ program zarejestruje również ich dźwięki , np. powiadomienia o nowej wiadomości, podobnie antywirusami i dźwiękami systemu.

4. Odpal Serato DJ Intro, przygotuj wszystko do swojego seta, w Audacity włącz "Record" i nagrywaj.


Po zakończeniu seta zakończ nagrywanie, zapisz plik i to wszystko!

Jeśli pojawiają się przestery to zmniejsz odpowiednio poziom głośności i upewnij się, że nie masz włączonego nasłuchiwania tego urządzenia (Miksu Stereo), bo to może wywoływać sprzężenie.

Pobierz: Serato DJ
Pobierz: Audacity
Zobacz również: Jak nagrać Mix w Audacity? Tutorial

6 komentarzy:

 1. No wszytsko zrobiłem ale dalej cisza i nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, sprawdź jeszcze w "urządzenia do odtwarzania", może masz coś wyciszone lub nieaktywne

   Usuń
  2. Zrobiłem wszystko co trzeba a i tak cisza.

   Usuń
  3. Jeżeli kontroler z wbudowaną karta dźwiękowa to będzie cisza :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. No więc co trzeba zrobić w tym przypadku gdy karta dźwiękowa jest w kontrolerze?

  OdpowiedzUsuń

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail