Słuchawki Pioneer SE-M29. Niedrogie Słuchawki DJ

słuchawki dj, słuchawki dla dj, słuchawki pioneer, pioneer hdj 500, słuchawki, dobre słuchawki
Potrzebne Ci słuchawki do miksowania, ale również takie które przydadzą się do pracy nad dźwiękiem, który produkuje Twoje domowe studio?

Pioneer SE-M29 to szerokie pasmo przenoszenia, dobra jakość, uniwersalność i wygoda, a przede wszystkim niewysoka cena na każdą kieszeń. 

Oto ciekawe Słuchawki DJ na początek.Według specyfikacji producenta słuchawki, Pioneer SE-M29 posiadają bardzo pełne pasmo basowe, który dostarcza głębokiego i nasyconego niskiego tonu. Nie jest to może do końca prawda, ponieważ trzeba być realistą i w tym przedziale cenowym nie spodziewałbym się powalającego subwoofer'owego basu urywającego głowę, ale pomimo tego bass jest, a dźwięk ogółem jest dosyć czytelny. To jest najważniejsze.

Pałąk słuchawek jest regulowany i z możliwością odwrócenia muszli słuchawki. Poduszki muszli Pioneer SE-M29 wykonane są z welurowego materiału co daje większy komfort podczas dłuższej przygody z muzyką, dzięki czemu małżowina ucha tak się nie męczy i nie odczuwamy dyskomfortu spowodowanego przez ucisk.

SPECYFIKACJA

 • Pasmo przenoszenia: 5Hz - 25,000 Hz      
 • Impedancja: 32 ohm
 • Maks. moc wejściowa: 1,200 mW
 • Skuteczność: 102 dB/mW
 • wtyk  3.5 mm 3P mini-wtyk (pozłacany)
 • Długość przewodu 3.5 m (jednostronny przewód)
 • Możliwość regulacji pałąka
 • Możliwość odwrócenia muszli słuchawki
 • Waga 225 g


Wygodne wykończenie muszli, mała waga słuchawek oraz konstrukcja pałąka wzorowana na słuchawki studyjne z wyższej półki pozwala na zakwalifikowanie tych słuchawek jako dobre zarówno do miksowania jak i dłuższej pracy z dźwiękiem w domowym studio. Długi i prosty kabel z pozłacanym jackiem oraz przejściówką pozwoli na użytkowanie zarówno rekreacyjne, czyli chociażby zwyczajne odsłuchiwanie utworów, ale i pracę z profesjonalnym sprzętem audio.

Nie są to może słuchawki z najwyższej półki, ale na pewno warte uwagi na początek przygody z muzyką oraz poszukiwanie sprzętu przystępnego cenowo, ale na poziomie.

2 komentarze:

 1. A jak z wygłuszeniem hałasów zewnętrznych w tych słuchawkach?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Niestety nie zbyt rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail