Film, który powinien obejrzeć każdy dj: Berlin Calling

Klubowe życie Berlina ukazane okiem Dj'a i producenta techno z prawdziwe artystyczną duszą oraz przebojowym charakterem i tendencją do notorycznego wpadania w kłopoty. 

Całość okraszona wspaniałą muzyką, nocnymi klubami i śmiertelnym nałogiem.

To Parzy!!!


Po jednym z występów bohater raczy się narkotykami i przeholowuje lądując nagi na haju w restauracji. Wtedy jego bliscy oraz menadżerka i jednocześnie dziewczyna Mathilde decydują, że potrzebuje on specjalistycznej pomocy.

Icar trafia do psychiatryka, gdzie podejmuje terapię pod okiem sceptycznej i zgorzkniałej Pani Doktor oraz tworzy kolejne wspaniałe utwory do swojego albumu. Przy okazji zalicza mnóstwo nowych przygód i kłopotów, w które sam się notorycznie pcha wymykając się ze szpitala czy wracając do starych nałogów.Live From Berlin

DJ Ickarus to w rzeczywistości prawdziwy dj, Paul Kalkbrenner (obecnie nr 91 na liście DJ MAG TOP 100 DJS 2012), a do tego autor wspaniałej ścieżki dźwiękowej do filmu, która stała się jednym z kluczowych czynników przesądzającym o popularności Berlin Calling. Film warto obejrzeć chociażby z ciekawości, ale przede wszystkim po to by ujrzeć tę ciemną stronę dj'skiego rzemiosła.
Oficjalna Strona: http://www.berlin-calling.de/en
Strona na FB: http://www.facebook.com/berlincallingfilm
Paul Kalkbrenner: paulkalkbrenner.net

Zobacz również:

Film który powinien obejrzeć każdy DJ: http://ciemnastronawinyla.blogspot.com/search/label/Filmy%20Dla%20DJ%27a

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail