Zomo HD-1200 - Twoje uszy będą Ci wdzięczne!

Zomo HD-1200 photo
Wysoka jakość wykonania, super lekkie, trwałe i wygodne. Jedne z najwyższych parametrów na rynku - 3-30 000Hz! - nadają się idealnie do klubu i do studia.

 Pozycja obowiązkowa w menu każdego dziarskiego DJ'a!


 Profesjonalne słuchawki ZOMO Stereo HD-1200 mają bardzo fajny design i są wykonane z najlepszych materiałów. Zamknięta konstrukcja zapewnia DJ'owi, że podczas pracy dźwięk nie jest zakłócany przez hałas otoczenia, a tym samym możliwe jest osiągnięcie jasnego, czystego prawdziwego dźwięku jak z monitora.

Zomo HD 1200 photo
ZOMO HD-1200 WHITE

Dzięki swojej lekkiej konstrukcji , Zomo HD-1200 oferują komfortowe warunki pracy, nawet podczas najdłuższych występów. Łatwe do transportu dzięki kompaktowym "muszlom", które dobrze przylegają do ucha i dodatkowo są obrotowe i podnoszone. Pozwala to również na kontrolę pracy jedną słuchawką.

Zomo HD 1200

Te wysokiej klasy słuchawki oferują jasny i tłusty dźwięk, zaprojektowany ze szczególną uwagą na pasmo przenoszenia kick-basu.


Razem z zoptymalizowaną, lekką budową, dzięki której uszy się tak nie meczą są profesjonalnym narzędziem znajdującym zastosowanie pod kątem nie tylko występów scenicznych czy klubowych, ale i pracy w studio.

Wygodny przewód spiralny jest dodatkowym atutem, który czyni te słuchawki tak wygodnymi, że po pewnym czasie można zapomnieć, że wciąż się je nosi. Dodatkowy prosty kabel i wtyczka może być zamieniony w ciągu zaledwie kilku sekund.

Highend'owe materiały zapewniają żywotność przez długi długi czas oraz mnóstwo niezwykłych doświadczeń z dźwięku niedostępnym zwykłym słuchawkom.
HD 1200, HD-1200 photos

Cechy HD-1200:

• Profesjonalne słuchawki stereo
• Doskonała reprodukcja dźwięku
• Różne dostępne kolory
• Pobór mocy: 3,5 Watt
• Lekkie do długotrwałego noszenia: waga 265 gram
• Wysoki poziom ciśnienia akustycznego: do 110 dB
Doskonała jakość
• W zestawie z pokrowcem transportowym


Dostępne kolory ZOMO HD-1200

Specyfikacja techniczna HD-1200:

Dostępne kolory: czarny, biały, złoty, pomarańczowy, biało-pomarańczowy, biało-niebieski
Kabel 3 m
• Pasmo przenoszenia: 3-30000 Hz
• Czułość: 110 dB


Cena producenta: 79,00 EUR 
Zapraszamy do komentowania!!!

 

Podziel się z nami swoją opinią, to dla nas BARDZO WAŻNE !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail