Pioneer DDJ-ERGO-V

Pioneer DDJ-ERGO-V - ultra-kompaktowy kontroler serii DDJ
Pioneer DDJ-ERGO-V to kolejny ultra-kompaktowy kontroler midi serii DDJ, w stosunku do poprzedników (DDJ-T1 oraz DDJ-S1) wyróżnia się bardziej kompaktowymi wymiarami oraz niższą ceną. Jednocześnie do jego konstrukcji skorzystano z tych samych rozwiązań technicznych co w poprzednich konstrukcjach, dzięki czemu kontroler umożliwi każdemu muzycznemu entuzjaście tworzenie własnych, unikalnych miksów muzycznych.

Interface audio oferuje taką samą jakość dźwięku, zbliżony układ przycisków oraz duże 115mm koła JOG dla świetnej kontroli znane z odtwarzaczy firmy Pioneer.

Do kontrolera dołączono oprogramowanie Virtual DJ LE od Atomix Productions z dołączoną dedykowaną dla DDJ-ERGO nakładką menu, jednak jako standardowy kontroler MIDI może współpracować z dowolnym oprogramowaniem DJ-skim, bo kontroler Pioneer DDJ-ERGO-V jest w pełni kompatybilny z MIDI, co pozwala na użycie go z dowolnym oprogramowaniem MIDI.
Pioneer DDJ-ERGO-V - ultra-kompaktowy kontroler serii DDJ
Pioneer DDJ-ERGO-V - ultra-kompaktowy kontroler serii DDJCiekawa konstrukcja umożliwia "schowanie" laptopa pod kontroler dzięki czemu zajmuje on bardzo mało miejsca, a jednocześnie zapewnia dobrą widoczność ekranu.
Nowością w Pioneer DDJ-ERGO jest funkcja Pulse Controll która za pomocą podświetlenia jogów prezentuje funkcje wirtualnego odtwarzacza. Funckja ta pracuje w 4 trybach: Mix Pulse: niebieska dioda na tarczy jog pokazuje podczas trwania miksu, jak blisko znajduje się faza miksu. Im większa jest różnica pitch, tym słabiej świeci się dioda. Im lepsze dopasowanie, tym bardziej intensywnie świeci się dioda. Beat Pulse: diody w faderze kanałów dopasowują beat odtwarzanej ścieżki. Intensywność świecenia odzwierciedla poziom wyjścia tak, aby użytkownik zawsze wiedział, czy ścieżka wciąż znajduje się w miksie. Launch Pulse: czerwone światło wędruje od przycisku Load do tarczy Jog wskazując, że ścieżka jest wgrywana. FX Pulse: różne wzory świateł na tarczy Jog jasno przedstawiają FX, które zaaplikował DJ.
Pioneer DDJ-ERGO-V
Pioneer DDJ-ERGO-V ultra-kompaktowy kontroler serii DDJ


- Profesjonalny USB kontroler DJ z wbudowanym interfejsem audio,
- dołączone oryginalne oprogramowanie w zestawie: Virtual DJ LE (Limited Edition),
- wejścia: MIC x1 (1/4" jack - "duży jack"), AUX x1 (RCA/"chinch"),
- wyjścia: Master Out x2 (1/4" jack - "duży jack", RCA/"chinch"),
- wyjście słuchawkowe: x2 (front 1/4" PHONE jack
- "duży jack", 1/8" mini jack),
- komunikacja i zasilanie poprzez port USB,
- pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz,
- całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,006% lub mniej,
- stosunek sygnał/szum: 101dB,
- wymiary ok.55cm x 28cm x 10cm (wysokość bez nóżek: 6cm),
- waga: 2,85kg.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail